Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

МЕДИЦИНСКИ КРЕВЕТ СО ЕЛЕКТРИЧЕН ПОГОН

500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: АКАДЕМИЈА ПАВЛОВСКИ 22 јан. 18:34 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Битола
Медицински Кревет Со Електричен Погон
За луѓето кои се во постоперативниот состојба по сериозни повреди или ограничени во неговите движења како резултат на сериозна болест, треба посебни медицински прирачник кревет. Се разликува од конвенционалните медицински има посебни карактеристики и има голем број на дефинирани функции за употреба. Креветот е, исто така, удобно за пациенти со намалена мобилност.
АКАДЕМИЈА ПАВЛОВСКИ
Тениска школа Изнајмување на тениски терени Продажба на рекети и тениска опрема Шпановање на рекети Услови за зимско рекреирање Организирање на тениски турнири
Посетете ја нашата продавница
Gradsko setaliste bb (gradski park) Прикажи на мапата
078 228 665 075 428 665
http://www.atp.mk/
АКАДЕМИЈА ПАВЛОВСКИ
078 228 665 075 428 665
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации