Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Pceli roevi

555 ЕУР

Се продава од: Nikola 06 јан. 22:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Se prodavaat prirodni roevii
Na 5 ramki dadamblat so pcela od koj 3 ramki so otvoreno i zatvoreno leglo i 2 ramki so med i polen i oplodena matica -3200 den
Priroden roj samo pcela 2500 den


Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации