Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Peleti Bioenergy point i Biomaxx

185 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Blagimarigo 30 ноем. 16:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Букови Пелети од Српско производство:
1. Биоенерџи поинт Премиум - 195ден.
2. Биоенерџи поинт - 185ден.
3. Биомакс - 185ден.
Во цената е вклучена достава низ Битола и околината.
Blagimarigo
 
071329764
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации