Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plasticen kontejner

0 МКД

Се продава од: Svetlana Tasevska 30 окт. 11:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Prodavam plasticen kontejner
Cena po dogovor
Svetlana Tasevska
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации