Оглас од претпријатие Објавени: апр. 13 2022 01:31

Product 23

МКД

Објавени: апр. 13 01:31
Прегледи: 66
product Опис на линк

Coko-Mo

Чоко-Мо претставува специјализирана продавница за изработка на торти, визитарски колачи, баклави, еклери, и други видови на слатки за секакви пригоди!

Со овој бизнис започнале во 2005тата година, па од тогаш наваму се стекнале со голем број на задоволни купувачи.

Контактирајте ги професионалците од Чоко-Мо доколку сте заинтересирани за купување на:
- роденденски торти
- свадбени торти
- торти за крштевка, именден, пензионирање, годишнина, корпоративни настани, и други формалности 
- ситни визитарски колачи
- баклава со различен вкус (баклава со ореви, баклава со 'фстаци, баклава со чоколадо и сл.)
- еклери
- индијанки
- чизкејк
- торти од хартија
- мафини
- тулумби
- и многу други разни видови на слатки!

При производството на сите нивни производи, Чоко-Мо користи исклучиво квалитетни состојки, фино избрано чоколадо, ореви, лешници, други јаткасти плодови, овошје, и слично.

Дополнително, Чоко-Мо ги запазува сите стандарди за квалитет при производството на сите производи.

Во зависност од намената и желбата на нивните купувачи, Чоко-Мо користат специјални пакувања во зависност од пригодата: свадби, крштевки, сунети, родендени, имендени, слави, годишнини и друго.

Погледнете ги сите производи кои ги нуди Чоко-Мо низ нивните огласи објавени на Пазар3.мк! Изберете некој од понудените производи или контактирајте со Чоко-Мо директно, преку нивните контакт информации оставени на Пазар3.мк доколку имате некое друго барање.
Во Чоко-Мо можат да направат различни слатки по желба на клиентот. Специјално декорирани торти и колачи можат да изработат во Чоко-мо!

Погледнете ги сите нивни огласи, посетете ја нивната физичка продавница во Битола, или пак направете нарачка онлајн. Чоко-мо исто така вршат и испорака до врата!

Уживајте во слатките задоволства на Чоко-Мо достапни преку најголемиот огласувач на производи и услуги во земјава - Пазар3.мк!

Доколку и Вие би сакале да ги искористите предностите од огласувањето како правно лице на Пазар3.мк регистрирајте продавница веднаш и искористете ги многуте предности уште веднаш!


http://www.pazar3.mk/mk/CokoMo2
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Чоко-Мо претставува специјализирана продавница за изработка на торти, визитарски колачи, баклави, еклери, и други видови на слатки за секакви пригоди!

Со овој бизнис започнале во 2005тата година, па од тогаш наваму се стекнале со голем број на задоволни купувачи.

Контактирајте ги професионалците од Чоко-Мо доколку сте заинтересирани за купување на:
- роденденски торти
- свадбени торти
- торти за крштевка, именден, пензионирање, годишнина, корпоративни настани, и други формалности 
- ситни визитарски колачи
- баклава со различен вкус (баклава со ореви, баклава со 'фстаци, баклава со чоколадо и сл.)
- еклери
- индијанки
- чизкејк
- торти од хартија
- мафини
- тулумби
- и многу други разни видови на слатки!

При производството на сите нивни производи, Чоко-Мо користи исклучиво квалитетни состојки, фино избрано чоколадо, ореви, лешници, други јаткасти плодови, овошје, и слично.

Дополнително, Чоко-Мо ги запазува сите стандарди за квалитет при производството на сите производи.

Во зависност од намената и желбата на нивните купувачи, Чоко-Мо користат специјални пакувања во зависност од пригодата: свадби, крштевки, сунети, родендени, имендени, слави, годишнини и друго.

Погледнете ги сите производи кои ги нуди Чоко-Мо низ нивните огласи објавени на Пазар3.мк! Изберете некој од понудените производи или контактирајте со Чоко-Мо директно, преку нивните контакт информации оставени на Пазар3.мк доколку имате некое друго барање.
Во Чоко-Мо можат да направат различни слатки по желба на клиентот. Специјално декорирани торти и колачи можат да изработат во Чоко-мо!

Погледнете ги сите нивни огласи, посетете ја нивната физичка продавница во Битола, или пак направете нарачка онлајн. Чоко-мо исто така вршат и испорака до врата!

Уживајте во слатките задоволства на Чоко-Мо достапни преку најголемиот огласувач на производи и услуги во земјава - Пазар3.мк!

Доколку и Вие би сакале да ги искористите предностите од огласувањето како правно лице на Пазар3.мк регистрирајте продавница веднаш и искористете ги многуте предности уште веднаш!


http://www.pazar3.mk/mk/CokoMo2
0722069966
66
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

0722069966

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации