Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se prodava playstation 3

8 500 МКД

Се продава од: Vasko trampevski 22 јан. 16:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Ps e odlicno zacuvan mnogu malce raboten
Vasko trampevski
078826240
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации