Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se prodava stomatoloska oprema

1 МКД

Се продава од: Драган Величковски 15 фев. 22:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Se prodava oprema za stomatoloska ordinacija (instrumenti, klesti, aparati,sterilizator i druga oprema)

Cena po dogovor.
Kontakt Dragan 070/677-215
Драган Величковски
070677215
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации