Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

se prodavaat 6k drva i kamin na drva so priklucok na parno

21 000 МКД

Се продава од: igor 21 фев. 20:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
se prodavaat 6kubici drva seceni i cepeni plus kamin na drva star tri godini so priklucok na parno.moze zaedno ili oddelno da se kupat.cenata za drvata e 16ooo a kaminot za 5000denari.broj za kontakt 076693088 igor
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации