Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Starter Charger DFC 650 Makute TM

20 499 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Valentin 04 ноем. 12:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Prodavam Starter Charger DFC -650, Makute TM
Vo Odlicna sostojba.
Cena: 20.499denari.
za poveke na tel 070817597 Valentin.
Valentin
070-817-597
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации