Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

USB SPY SKRIENA KAMERA KAMERI ZA VIDEO NADZOR

800 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Zoran 19 фев. 10:29 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Zoran

34 Огласи во продавницата

KAMERA KAMERI IP WIFI HD ZA VIDEO NADZOR NOVI 1 500 MKD
NAOCARI SKII SNOWBOARD MOTOR UV ZASTITA I ZASTITNA MASKA 1 000 MKD
IP WIFI FHD KAMERA KAMERI ZA VIDEO NADZOR +ALARM 2 500 MKD
STITNICI ZA KOLENA I PODKOLENICI - HONDA YAMAHA 1 300 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Битола
Нови мултифункционални USB скриени камери која oсвен како скриена камера можи да се користи и како стандардно USB за пренос на податоци, потоа како WEB камера, читач на Micro SD картички, диктафон и фотоапарат. Не е потребно инсталација на дополнителен софтвер за користење на самата камера. Има и посебен мод на работа со сензор на движење, значи снима само кога има движење и доколку во времетраење од околу 2 минути нема никакво движење престанува да снима се додека сензорот не забележи повторно движење.

Подетални Карактеристики:
--------------------------------------
* Видео Формат AVI
* Фотографија Формат M-JPEG
* Аудио Формат WAV
* Резолуција на Фотографија 1280x 960
* Резолуција на Видео Снимка 720 x 480
* Капацитет на Батерија 300mAh
* Максимално Време на Снимање. 90 минути

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ВАША АДРЕСА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА ПРЕКУ КАРГО!!!
Leaflet

Zoran

34 Огласи во продавницата
MEMORISKI KARTI KARTICI MicroSD KARTA KARTICA TF ADAPTER FHD 300 MKD
ROTIRACKA KAMERA IP WIFI KAMERI ZA VIDEO NADZOR 1 500 MKD
NAOCARI SKII SNOWBOARD MOTOR SO UV ZASTITA 100% NOVI 1 100 MKD
KAMERI MINI HD SPY ZA VIDEO NADZOR 700 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации