Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VELUX-KROVNI PROZOR NOV

0 ЕУР

Се продава од: GORGI 27 септ. 13:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
SE PRODAZBA KROVNI PROZOR OD PROGRAMATA NA VELUX-DANSKI PROIZVOD SO GOLEMA TRADICIJA I KVALITET.KROVNI PROZOR SO TERMO- MODIFIKUVAN OBLOZEN SO POLIURETANSKI SLOJ VNATRESNATA STRANA BELA ....NADVORESNATA CRNA
DIMENZII: 78X140
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации