Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

100% OVCHO SIRENJE OD SELO GARI

300 МКД

Се продава од: Gjoko 27 јун. 19:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Дебар
Se prodava 100%ovcho sirenje od selo Gari
300 denari kg so dostava do Skopje
Pakuvanja izmegju 6 I 7 kg
Za drugi gradovi info preku tel.
Tel za kontakt 070 384 096
Leaflet
Кон почеток