Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SKS long range metal detector

700 ЕУР

Се продава од: Kurto sulovski 08 јан. 00:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Дебар
Prodavam metal detector.. IMA domet od NAD 300 metro I dlabina NAD 15 metro. Detectorot IMA posebni funkci Bronza, Srebro, Bakar, ( ZLATO) plus Blagirodni minerali T.E Diamonds. Detectorot e od Americko proizvidstvo .. A ne evtina replika napravena vo Philippines! Moze DA se uverite sami so obicno video postirano na YouTube!! Za poveke informaci barajte na 071-811-502
Kurto sulovski
071811502
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации