Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Dron fantom 2

220 ЕУР

Се продава од: Dron 04 окт. 01:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Делчево
Se prodava dron mnogu malku koristen
Dron
 
070213907
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации