Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KOMPLET Geodetski instrumenti

0 МКД

Се продава од: ilcho Вчера 21:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Делчево
-Тотална станица SOUTH 352R
-Ashtech ProMark 100 еднофреквентен
-Ногари и значки
-Призма
-Потребни лицеднцирани програми
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации