Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Зимзелени дрвца, туја, шимшир, чемпрес

100 МКД

Се продава од: Vlatko Ristovski 17 окт. 08:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Делчево
Се продаваат зимзелени дрвца, туја, чемпрес, шимшир и разни други
поволна цена
праќаме по карго
Vlatko Ristovski
070404778
Leaflet
Кон почеток