Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Sklopka Thermal magnetic circuit breaker

5 500 МКД

Се продава од: Sklopka 06 мар. 19:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Демир Хисар
Marka: Square D
16 AMP
Volts AMPS
380/220 25K
415/240 25k
VOLTS AMPS
240 65K
480 25K
Sklopka
077641642
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации