Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Pleteni kosovi

500 МКД

Се продава од: Софре 08 јан. 19:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Демир Хисар
Продавам рачно изработени дрвени плетени кошови и кошари за пчели.
Софре, с. Прибилци
Софре
077841596
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации