Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

базени од 1000 литри

5 500 МКД

Се продава од: Златко 13 септ. 09:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Се продаваат употребувани 10 базени за складирање. Базените претежно се употребувани за складирање на гмечено грозје пред вадење на вино и варење на ракија.

Цената е за еден базен.
За сите базени можна е спогодба
Златко
070683511
Leaflet
Кон почеток