Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Palmi so razlicni visini

0 ЕУР

Се продава од: palmi 26 мај 17:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
se prodavaat odlicni palmi so razlicni visini od 1m do 4.5m.
cena po dogovor
tel za kontakt: 078/251-939
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации