Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KAPKI I MAST ZA NOS I SINUSI /DEBLOKATOR

400 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Apiherbal/Repro-centar/Pcelarstvo DABESKI 17 окт. 22:17 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Apiherbal/Repro-centar/Pcelarstvo DABESKI
BILNI KAPKI SARSKA GORCICA 700 МКД
BRONHOVITAL ZA DISNITE PATISTA 400 МКД
KREMA YNDYRNA DHE MELEME 100% kozmetik natura 200 МКД
GAVEZ Symphytum officinale 300 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Гостивар
КАПКИ И МАСТ ЗА НОС и СИНУСИ
DEBLOKATOR ZA SINUSI
Помага кај акутни и хронични заболувања на синусите/синуситис/синусни инфекции,затнат нос,настинки,мигрена.
Цена :Капки за синуси 200 денари.Маст за синуси 200 ден.

Б Р О Н Х О В И Т А Л АПИХЕРБАЛ ЗА ДИШНИТЕ ПАТИШТА ПРИРОДЕН ПРЕПАРАТ ОД ПЧЕЛИН МЕД ПРОПОЛИС И ЛЕКОВИТИ БИЛКИ Делува на ревитализација на дишните патишта кај воспаление на грлото астма бронхитис Заштитува од инфекции и алергии на полен прашина пердуви пушачка кашлица засипнатост,синуситис. Го зајакнува имунитетот. Начин на употреба: Се зема 3 лажички дневно половина час пред јадење.
Цена 1 кг.800 денари

100 % ПРИРОДНА КОЗМЕТИКА -КРЕМИ,МАСТИ ,МЕЛЕМИ,КАПКИ и ЛОСИОНИ на база од пчелин восок,прополис,мед,матичен млеч,пчелин отров и лековити билки наменети за нега и заштита на кожата и телото со терапевтско делување.
Против акутни и хронични екцеми /мајасил/,акни,мозолки,брчки,чиреви,митестери,херпеси, модринки, отоци, оштетени лигаменти, зглобови, испукани петици, хемороиди и проширени вени,фисури,рани,декубитис,дерматитис,јадеж,исеченици,повреди,скршеници,изгореници,реома,гихт,ишијас,заболени синуси,нокти,жулјеви,волчјо око,неуродерматитис,алергии,себореа,кератоза,псоријаза,витилиго,алопеција/косопаст,розацеа и други кожни заболувања.
Apiherbal Pcelarstvo DABESKI Gostivar DEBLOKATOR ZA SINUSI
070561835
Apiherbal/Repro-centar/Pcelarstvo DABESKI
Одгледувањето на пчелни семејства преставува наша семејна традиција повеќе од 90 години.Во 1993 година во координација со Перо Дабески ,научен соработник од Р.Австрија е формиран најсовремениот Репро - центар за производство и селекција на македонската медоносна пчела произведени по најсовремена европска технологија.Нашето професионално пчеларство располага со преку 700 пчелни семејства во Гостиварско -влајничкиот регион и подножјето на Шар планина. Нашето професионално пчеларство во својот асортиман има голем број на природни препарати на база од пчелини производи за кој се знае дека благотворно делуваат на здравјето на луѓето.Покрај пчелните производи кој се користат со векови (пчелиниот мед,матичниот млеч,прополисот,поленот,и прополисот.)Нашата компанија Апихербал Пчеларство ДАБЕСКИ Гостивар во своите производи ги користи и другите состојки од пчелите кој се помалку познати на овие простори(пчелиниот леб -ферментиран полен ПЕРГА,пчелиниот отров.)Производите на компанијата кој се користат за подобрување на здравјето или како козметичка палета на производи,освен пчелините производи содржат производи кој содржат и низ лековити билки кој се традиционално познати и потврдени кај народот.
Посетете ја нашата продавница
T.jovanoski 11 Прикажи на мапата
070561835

https://www.youtube.com/watch?v=3B6lK3CSsiI

Apiherbal/Repro-centar/Pcelarstvo DABESKI
070561835
Leaflet
Apiherbal/Repro-centar/Pcelarstvo DABESKI
Ocajnica Macina treva Ocajnica Marrubium vulgare 300 МКД
Lekoviti kremi masti i melemi 300 МКД
MECKINA SEPA Heracleum sphondylium L 300 МКД
KREMA YNDYRNA DHE MELEME 100% kozmetik natura 200 МКД
Кон почеток