Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Domasna rakija

0 МКД

Се продава од: Igor 16 септ. 09:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кавадарци
Продавам домашна Кавадаречка ракија, а може и замена за автомобил не постар од 2005 година.
Цена по договор.
Број за контакт: 078-240-143
Лице за контакт: Стојче
Igor
Leaflet
Кон почеток