Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Avtomatski nov inkubator inkubatori za 100 jajca

8 600 МКД

Се продава од: Thermodigital 06 мар. 13:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас


Avtomatski nov inkubatori za 100 jajca za site vrsti na peradi so garancia i upastvo

Продавам автоматски инкубатор со капацитет од 30 до 100 јајца цената е иста 140 евра.
инкубаторите се сосема нови.
Во инкубаторот можете да ги ставите сите видови птици патки пчелин пчелин пчела итн

со секој инкубатор ќе добиете инструкции за употреба и гаранција во писмена форма за 12 месеци

инкубаторите се пробани и супер-наредени.
потрошувачката на електрична енергија е 2 евра за целиот период на инкубација на кокошки, односно 21 ден.

Почувствувајте големо чувство во гледањето преку чашата на инкубаторот додека кокошките излегуваат од јајцата.
Вашиот е само да ги ставиш јајцата во инкубаторот, а потоа сето тоа функционира.
достава до домашна адреса со товарно пост и плаќање при преземање на инкубаторот
телефонски број за нарачки
077641230
оставете го нарачката
име на презиме улица град и телефонски број
Thermodigital
077641230
Кон почеток