Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

RIBARSKI MREZI

0 МКД

Се продава од: filip ljubenovski Денес 13:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кратово
MREZITE SE MNOGU DOBRI SOCUVANI EZERSJI SE GOLEMINA 45M DOLG VISOKA 2.5M CENA PO DOGOVOR IMAM 3 MREZI PO 45M
KONTAKT 075-556-104
filip ljubenovski
075 556 104
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации