Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

се продаваат две кози

140 МКД

Се продава од: bozica 27 авг. 19:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кратово
се продаваат две млади алпинки кози имат 6 години кратовско село фелиповци козите имаат 39 едната другата 42 ценА по договор
bozica
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации