Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Лекови за имунитет особено со добри за Ковид

0 МКД

Се продава од: Robert 15 септ. 16:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Капсули кои го подобруваат имунитетот и особено се користат за оние кои се позитивни од Ковид, но и како превентива. Веќе испробани и со добри релтати.
Leaflet
Кон почеток