Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se izdava cilinder za skladiranje nafteni derivati

0 МКД

Се продава од: Done 21 јун. 20:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Se izdava cilinder za skladiranje na nafteni derivati so kapacitet od 500 toni.
Voedno se prodava i mazut po povolna cena (Kolicina 20 toni).
Cena po dogovor.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации