Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Се продаваат Крушевски билки(чај)

0 МКД

Се продава од: Миле Коруноски Денес 19:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Крушево
Јас, собирач на крушевски билки и чај, продавам на големо и на мало природни билки:
1. Бозел
2. Коприва
3. Бел глог
4. Мајчина душица
5. Кантарион жолт
6. Крупнолисна врбовка
7. Поддабец
8. Ајдучка трева
9. Планински чај од Козјак
10. Коњско опавче или пршлика
11. Смил
12. Кантарион црвен
13. Нане

Достава низ цела Македонија по договор
Миле Коруноски
075960529
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации