Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Parking precka bez katanec

1 500 МКД

Се продава од: Миланчо Добревски 28 ноем. 18:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
Тип 1 - без бравица и без таблица - 1.500 мкд + опционално, 200 мкд за катанец со 3 клуча

Тип 2 - бравица со 3 клуча, таблица за лого и
место за катанец - 2000 мкд

Секоја пречка има шрафови и типли за прицврстување во бетон.

Пречките се од метален профил Ф40мм - тежок тип, префарбани со миниум во 2 слоја + фарба
Миланчо Добревски
+389 75 458 605
Кон почеток