Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Prodavam mali Labradori !!!

150 ЕУР

Се продава од: Aleksandar Tusevski 22 ноем. 13:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
Prodavam mali Labradori so pedigre spremni za vdomuvanje,vo cenata e vkluceno i pedigre,vakcinacija i procistuvanje.
Aleksandar Tusevski
070 222 990
Leaflet
Кон почеток