Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Android box

1 000 МКД

Се продава од: Mile 27 апр. 23:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Se prodava android box
Ram memorija 1 gb.
Rom memorija 8 gb.
Leaflet
Кон почеток