Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

SE PRODAVA PRIRODEN PORECKI MED

500 МКД

Се продава од: Antonio 27 авг. 11:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Природен мешан Поречки мед (ливада, липа, шумски) 🐝🍯
Цена: 500 денари кг
Телефон за контакт:
078 200 430 или
078 840 263
Antonio
78840263
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации