Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Vozdusna puska GAMO Black Knight

11 500 МКД

Се продава од: Влатко 05 мар. 21:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Се продава воздушна пушка марка Gamo, модел Black Knight, Cal. 4.5mm, со излезна брзина 315m/s, со документација (се поседува со лична карта).
Пушката речиси и да не е користена, нема ни гребнатинки! Може да се уверите на лице место и може да се проба!
Влатко
071384536
Leaflet
Кон почеток