Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

VW Transporter T4 1.9 TDI

0 ЕУР

Се продава од: Joki 18 окт. 14:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
VW Transporter T4 1.9 TDI
odlicen motor i menuvac
Kombeto e vo odlicna sostojba nema za vlozuvanje

nov akumulator,smenet rebrast kaish so zategaci,novo ujle filtri. dobri gumi, radio so cd

Pominata registracija

Bez zameni

078 223 699
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации