Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Cips za rakija

500 МКД

Се продава од: Ристо Чаушев 21 ноем. 15:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Leaflet
From
Store
Локација
Неготино
Се продава висококвалитетен 100% чист чипс за ракија од домашно производство

Цена 500 денари киломграм
Ристо Чаушев
+389 76 573 622
Leaflet
Кон почеток