Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Lozova rakija

133 МКД

Се продава од: Frenk Zdravevski Вчера 17:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Неготино
Se prodava Lozova rakija 50% od Kartoshija sopstven lozov nasad ( Bez Metil) i drugi dodatoci
Rakijata e opakovana vo novi neupotrebuvani shishinja od 1,5 litri
Cena za edno shishe 200 den.
Za kolicini Nad 100 litra 100 den za 1 Litar
Imam po golemo kolichestvo na rakija moze i na golemo
Frenk Zdravevski
076686700
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации