Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stakleni sisinja za vino

Се продава од: Biljana Mandulova Dajoska 18 апр. 07:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
prodavam stakleni sisinja za vino,rakija,sok.
Biljana Mandulova Dajoska
070717900
Кон почеток