Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Medicinska oprema

Се продава од: dusan 23 фев. 22:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава медицинска опрема за општа амбуланта,2 - компјутери, 3 - штампачи HP 1005: HP1020: Canon LBP3010: UV - стрилизатор, 2 - боци за кислород, со вентили, од 10литри,, биро со стлица, , 10 столици, АМБУ АПАРАТИ, МЕДИЦИНСКО МАСИЧЕ , 3 ИНХАЛАТОРИ, и се друго сто е потребно за амбуланта.
Leaflet
Кон почеток