Објавени: септ. 17 2022 09:11

Продавам моторна пила STIL 023.

ЕУР

Објавени: септ. 17 09:11
Прегледи: 194
Продавам моторна пила STIL 023. Купена за домашни потреби, речиси и не користена. Нема никакви траги на користење. Вреди да се види. Цена: 450 евра. Инфо: 078-364-298.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
194
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

078-364-298

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации