Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Prodazba na tehnicko drvo

0 ЕУР

Се продава од: Bore Janevski 26 септ. 16:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Пробиштип
Prodavam unikatno tehnicko drvo:
Oreovi talpi I stici
Brestovi talpi I stici
stranicno neobraboteni so debelina of 3cm do 10cm.

Cena po dogovor.
Za podetalni informacii na telefon 078260453 Bore
Bore Janevski
+38978260453
Leaflet
Кон почеток