Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Jabolkov ocet Prespa Resen

150 МКД

Се продава од: Dimitar 11 јан. 08:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Najkvalitetniot jabolkov ocet.
Probajte i uveretese.
Proveren kvalitet, mozat da go konzumiraat i mali deca.
Јаболковиот оцет често се користи во исхраната, но тој има голема улога и во намалување на тегобите на некои болести и нивното спречување. Неретко, тоа се нарекува лек за сите болести.Освен тоа, јаболковиот оцет се препорачува и за следните намени:
-За блескава кожа и против чешање на кожата
-За проширени вени,ревматски заболувања и чувство на постојан замор
-при првите знаци на настинка
-поспаност, постојан замор, грчење и болки во мускулите
-За намалување на крвниот притисок
-За испирање на грлото
-Против болки во синусите
-За ревматски заболувања и болки во зглобовите
-За слабеење
За нарачки над 5 литри, бесплатна достава до дома низ цела Македонија
Leaflet
Кон почеток