Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AGRO PERLIT I VERMIKULIT

1 150 МКД

Се продава од: Zoran 05 септ. 16:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Агроперлит и агровермикулит се најдобрата прихрана на почвата! (поголема влажност и поголемо задржување на кислород кои се основни услови за правилен развој на растението).Даваат поголем и поразвиен принос од растението и создаваат благосостојба на почвата за поквалитетен раст и развој на растенијата!
ЦЕНА: Перлит 10 L - 150 ден. \ 100 L - 1150 ден.
Вермикулит 10 L- 200 ден.\ 100 L -1600 ден.
* L се однесува за волуменска литража!
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации