Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Grobno mesto vo Butel

0 ЕУР

Се продава од: Evdokija Civciristova Вчера 22:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Prodavam grobno mesto vo butel kaj vtorata kapija star grob so nadgrobna ploca i okulu.cenata po dogovor koi e zainteresiran neka se javi ke se. Dogovorime sigurno
Evdokija Civciristova
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации