Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Изработка на Видео честитки и видео албуми

150 МКД

Се продава од: Ацо(portcut232) 24 јан. 12:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Изработка на Персонализирани(лични) Видео честитки ,за Вашата Љубена за Св.Валентин, 8-ми Март, Слави одмори, годишнини...
Испратете 3-5 фотографии(видеа) и текст од 15 зборови на следниов мејл:[email protected] и ќе добиете демо верзија од вашето видео.Откако ќе извршите плаќање ќе го добиете оргиналното видео
Ацо(portcut232)
071 605 171
Leaflet
Кон почеток