Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Персонилизирани(лични) Видео честитки,

135 МКД

150 МКД

Се продава од: Aco (portcut232) 30 јан. 15:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Изработка на Персонализирани(лични) Видео честитки за Родендени на Вашите најмили, Слави одмори, годишнини...
Испратете 3-5 фотографии(видеа) и текст од 15 зборови на следниов мејл:[email protected] и ќе добиете демо верзија од вашето видео.Откако ќе извршите плаќање ќе го добиете оргиналното видео.Погледни го видеото на YOUTUBE каналот на следниов линк:https://www.youtube.com/watch?v=ug4tsfAxKtg
Aco (portcut232)
071605171
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации