Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Grobno mesto vo Butel

1 700 ЕУР

Се продава од: Stojan 31 авг. 21:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Бутел, Скопjе
Prodavam grobno mesto blisku do kapelata vo Butel
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации