Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Гробно место во Бутел

1 500 ЕУР

Се продава од: Мирослав Денес 16:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Бутел, Скопjе
Се продава гробно место во Бутел.
Парцела 00935 /A, Алеа 2, Гроб 1
Мирослав
071829826
Leaflet
Кон почеток