Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

REFLEKTORI ZA GOLEMI PROSTORII

2 000 МКД

Се продава од: Shain Денес 14:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Бутел, Скопjе
СЕ ПРОДАВАТ НОВИ РЕФЛЕКТОРИ ЗА ГОЛЕ ПРОСТОРИ МНОГУ МАЛЦЕ СЕ КОРИСТЕНИ СО КОМПЛЕТ СИАЛИЦА ОД 2500 КW

Кон почеток