Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Arhitektonski tabli za crtanje

0 МКД

Се продава од: Vasil 02 дек. 20:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Се продаваат две архитектонски табли и тоа:

- Сочувана пластична архитектонска табла Staedtler (со торба) - 2500 ден.
- Сочувана табла за техничко цртање (дрвена, со папка) - 4000 ден.

Двете заедно - 6000 ден.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации