Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Domofon

6 000 МКД

Се продава од: Igor janevski 08 дек. 18:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Se prodava nov ne koristen set domofoni centrala so 10 domofoni setot e od italijanska firma farfisa i se prodava po povolna cena id 6000 den. Realna cena mu e 13000 den.
Igor janevski
078293226
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации